Video a strih

Video bude pre vášho zákazníka názornejšie ako 1000 slov. Zavolajte mi na 0908 057 775 a nezáväzne preberme vašu predstavu.

Chcete ma spoznať viac? Ukážky mojich obsahových videí pre klientov

Zadanie:

Pre Slovenský atletický zväz spropagovať projekt Detská atletika. Rozpovedať príbeh, s ktorým sa budú vedieť telocvikári stotožniť. Prirodzene predstaviť obsah športových pomôcok z detskej atletickej sady.

Zadanie:

Pre Mgr. Martu Páleníkovú a Živica.sk, pripraviť 5 – 6 minútové video z jednodňového worshopu pre učiteľov 1. stupňa. Video malo zachytiť atmosféru eventu a priblížiť preberanú tému reflexie a spätnej väzby.


Worshop upútavka

Zadanie:

V O2 Akadémii Mateja Tótha využívajú pri detských tréningoch prístup bežný z fyzioterapie. Pre deti to má veľký zdravotný benefit. Keď sa však povie fyzioterapia, väčšina ľudí netuší, čo to v praxi znamená. Mojou úlohou bolo spracovať odbornú tému zrozumiteľne, s cieľom osloviť zodpovedných rodičov a telocvikárov.


Ukážka z tréningu detí O2 Akadémie Mateja Tótha

Zadanie:

Pre SVF spracovať ukážky zo školenia

Zadanie:

Pre Národné športové centrum spracovať celodňovú konferenciu a vytvoriť z nej jednotlivé prednášky.

Odborná prednáška z konferencie

Zadanie:

Pre občianske združenie Telocvikari.sk spracovať pohybové hry do inšpiratívneho videoseriálu. Cieľom občianskeho združenia je motivovať telocvikárov a priniesť nové námety na hodiny telesnej výchovy.

Pohybová hra „Človeče nehnevaj sa!“
Pohybová hra „Novinová štafeta“

Povedzte svoj príbeh formou krátkeho videa aj vy

Pomáham živnostníkom, firmám a organizáciám nafilmovať a zostrihnúť videá o tom, čo vedia. Či je to produkt alebo služba, video ich pomôže dostať k zákazníkom. A ak treba, pomôžem aj so scenárom.

Napíšte mi na info@davidzeman.sk alebo zavolajte na 0908 057 775 a vytvorme spolu skvelé video.

Píšte a volajte

    Call Now ButtonZavolať